Horoskop na 2020 rok – Bliźnięta

Bliźnięta w roku 2020 będą musiały przygotować się na to, że będzie to czas, w którym lepiej jest słuchać niż mówić. Ta trudna dla nich sztuka będzie kluczem do zdobycia sukcesu na każdym polu życia. Gwiazdy będą sprzyjać tym, którzy pokornie ale uparcie dążą do celu. Umiejętność poskromienia swojego języka będzie wyjątkowo przydatna z uwagi na silny wpływ Merkurego oraz Wenus. Te ciała astralne mogą wprowadzać zamieszanie wokół Bliźniąt, dlatego warto zachować swoje przemyślenia dla siebie i wyciągać nauki z tego, co mówią inni.

Życie zawodowe bliźniąt.

Bliźnięta w roku 2020 nieco zwolnią. Będzie to czas, kiedy spojrzą na swoja karierę nie tylko pod kątem czysto praktycznym ale przede wszystkim będą szukały samorealizacji. Może to przynieść chęć zmiany miejsca pracy lub przebranżowienia. Bliźnięta powinny odważnie spojrzeć przed siebie i raz jeszcze zadać sobie pytania czego oczekują od życia. Znając swoje pragnienia, z wiarą we własne możliwości powinny one dążyć do obranych celów. Samodzielność i wytrwałość będą silnymi cechami Bliźniąt, dzięki którym osiągną wszystko co zaplanują.

Życie uczuciowe i rodzina bliźniąt.

Życie emocjonalne Bliźniąt w roku 2020 osiągnie punkt kulminacyjny. To w tym okresie zostaną podjęte ostateczne decyzje dotyczące ich związków. Dla niektórych będzie to nowy impuls, który napędzi ich związki. Dla innych może to oznaczać koniec chwiejnych relacji. W każdym jednak przypadku koniec roku przyniesie pozytywne rozstrzygnięcia, których finał może nastąpić już kilka miesięcy później. Bliźnięta potrzebują przede wszystkim odwagi, by podążać za własnym sercem. Warto mu zaufać, bo dzięki wpływowi gwiazd można liczyć na intuicję i emocjonalną mądrość.

Bliźnięta, które założyły już rodzinę powinny starać się unikać niepotrzebnych kłótni. Warto obrócić wszystko w żart i nie skupiać się na drobnostkach, które nie mają większego znaczenia. Szczególnie pierwsza połowa roku może być swoistą drogą przez wyboje. Codzienność będzie stawała się uciążliwa i nawet kapiący kran może być powodem karczemnej awantury. Warto wziąć kilka głębszych oddechów i policzyć do dziesięciu. To, co jest ważne nie może ucierpieć przez drobne problemy. Druga połowa 2020 roku przyniesie ukojenie i wszystko wróci na dobre tory. Spokój na nowo wleje się w dom rodzinny, który stanie się źródłem siły i energii.

Finanse bliźniąt.

Rok 2020 jest dla Bliźniąt ostatnim, w którym mogą one liczyć na finansową stabilność. Gwiazdy pokazują, że następne lata mogą być źródłem niepokojów w finansach osób spod tego znaku. Warto zatem wykorzystać nadchodzące dwanaście miesięcy po to, by dobrze zainwestować swoje środki, ograniczyć wydatki i przygotować sobie odpowiednio dużą poduszkę finansową, która będzie zabezpieczeniem na gorsze lata. Rok 2020 to także ostatni dzwonek na to, by spłacić długi i co ważne nie zaciągać żadnych nowych pożyczek. Koniec roku powinien być okresem, w którym Bliźnięta zbierają już plon swoich inwestycji i wolne od finansowych zobowiązań są przygotowane na możliwe perturbacje roku 2018.

Zdrowie bliźniąt.

W roku 2020 Bliźnięta nie powinny narzekać na swoje zdrowie. Zastrzyk energii, jaki przyniesie wpływ Wenus i Jowisza pozwoli korzystać w pełni ze swoich możliwości. Warto jednak zadbać o dietę i unikać używek, bo choć ich efekt nie będzie widoczny od razu może przynieść negatywne skutki po dłuższym czasie. Bliźnięta, które choć trochę będą dbały o swoje zdrowie będą cieszyły się wyjątkowo dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym przez cały rok 2020.