Konkurs dla osób 50+ „Praca na dawnej fotografii”

Konkurs

Urządzenia i maszyny ogromnie zmieniły się od czasów PRL do dnia dzisiejszego. Dlatego portal Aplikuj.pl postanowił zorganizować konkurs „Praca na dawnej fotografii”, który uwidoczniłby te zmiany. Większość z Państwa na pewno posiada w swoich albumach zdjęcia przedstawiające Wasze życie zawodowe z tamtych czasów. Jeśli dysponują Państwo takimi zdjęciami, macie ukończone 50 lat i mieszkacie w województwie świętokrzyskim lub łódzkim, to serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie.

Idea konkursu „Praca na dawnej fotografii”

Inicjatywa ma na celu przypomnienie jak wyglądała aktywność zawodowa Polaków, jak wyglądała ich codzienność oraz jak radzili sobie w dawnych realiach zawodowych. Do redakcji można wysłać maksymalnie 3 fotografie poprzez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie.

Do kiedy można przesyłać zdjęcia?

Nie trzeba przystępować do konkursu samodzielnie, jeśli ktoś z was nie ma takiej możliwości można poprosić o pomoc wnuki, dzieci bądź kogoś innego, kto chętnie pomoże. Na Państwa zgłoszenie czekamy z niecierpliwością do 4 czerwca 2021 roku.

Jak się zgłosić do Konkursu i co można wygrać?

Wszystko odbywa się w sposób internetowy, aby nie narażać Was na niebezpieczeństwo. Zdjęcia należy przesłać za pomocą specjalnego formularza na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie.  Do zdobycia wspaniałe nagrody, więc jest o co walczyć. Są to m. in. kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów.

Jeśli masz pytania – przeczytaj Regulamin Konkursu, na pewno rozwieje wszystkie Państwa wątpliwości: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii.

Poprzednie edycje Konkursu

To już kolejna edycja tego Konkursu, który cieszył się sporym zainteresowaniem wśród seniorów z innych województw. Również placówki kulturalne aktywnie zachęcały uczestników do wzięcia w nim udziału. Galerie pokonkursowe z poprzednich edycji można podziwiać po kliknięciu w poniższe linki:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-galeria

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-galeria

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod-galeria