Horoskop roczny – Lew

Nowy rok przed Lwami rysuje perspektywę sfinalizowania wielu ważnych planów. Energia gwiazd i sprzyjająca fortuna pozwoli poczuć się Lwom królami życia. Pomimo to mogą wystąpić pewne drobne kłopoty, które nie będą jednak miały większego wpływu na ogólny, pozytywny przebieg zdarzeń w roku. Najwięcej zmartwień Lwom może przynosić zawiść ludzi, którzy widząc sukces będą zwyczajnie zazdrośni. Jednak także to nie może przeszkodzić w drodze po szczęście.

Początek roku nie będzie zwiastował nadchodzących sukcesów. Lwy mogą doświadczać dodatkowego obciążenia obowiązkami i wymaganiami przełożonych i kontrahentów. Szczyt tego okresu będzie miał miejsce w kwietniu. Od początku maja sprawy zaczną się same układać coraz lepiej. W listopadzie Lwy będą już zbierały owoce tego, co wypracowały w pierwszej części roku.

Lwy w tym roku będą znajdować się pod szczególnym wpływem Marsa oraz Wenus. Ta wyjątkowa mieszanka energii astralnej będzie bardzo skutecznie pobudzać do działania i usuwać niepotrzebne zmartwienia. Dzięki temu Lwy będą miały idealny czas na to, by wypocząć i zadbać o swoje zdrowie. Dłuższy wyjazd do SPA lub w ciepłe kraje najlepiej zaplanować na okres pomiędzy sierpniem a wrześniem.

Życie zawodowe Lwa.

Sukcesy w życiu zawodowym będą przynosić Lwom sporo negatywnej energii ze strony zazdrosnym współpracowników. Nie będzie to jednak przeszkadzać w pozytywnym i spektakularnym finalizowaniu wszystkich projektów. Ugruntowanie swojej pozycji i kolejne sukcesy będą owocowały awansami, które mogą zaprowadzić Lwa na sam szczyt. Będzie to najlepszy czas do tego, by na długie lata zagwarantować sobie pozycję zawodową, prestiż i uznanie. Sukcesy osiągnięte przez Lwa będą podstawą powodzenia w kolejnych latach.

Życie uczuciowe i rodzina Lwa.

Pierwsza połowa roku będzie dla Lwa wyjątkowo intensywna pod względem emocjonalnym. Zarówno single, jak i osoby będące w związkach mogą liczyć na miłe chwile w towarzystwie swoich bliskich. Taki obrót spraw będzie miał swoje minusy. W ciągu roku Lwy będą musiały podjąć ważne decyzje. Będzie to okres, w którym coś się skończy, a coś nowego może się rozpocząć i trwać przez długie lata. Szczególnie druga połowa roku będzie przynosić ważne rozstrzygnięcia, w tym także te dotyczące małżeństw.

Rodzina Lwa może doświadczać uczucia, że znajduje się na drugim planie. Życie zawodowe i obciążenie pracą może odrywać go od codziennych obowiązków. Powstające na tym tle konflikty nie będą jednak zaburzały ogólnego, dobrego klimatu w domu rodzinnym. Dla niektórych Lwów rysuje się perspektywa przeprowadzki.

Finanse Lwa.

Finanse Lwa w całym roku będą pod ochroną sił astralnych. Większość problemów, jakie ciągną się od dłuższego czasu, teraz mogą nagle rozwiązać się same. Nie może to jednak usypiać czujności Lwa. O finanse trzeba dbać przez cały rok. Pojawienie się dodatkowych źródeł dochodu powinno spotkać się z próbą znalezienia oszczędności. Skuteczne obcięcie niepotrzebnych wydatków przyniesie Lwom możliwość uzyskania stabilności przez wiele  następnych lat. Rozsądek i dobrze przemyślane kroki powinny być znakiem szczególnym Lwa w danym roku.

Zdrowie Lwa.

Cały rok będzie dla Lwa okresem, w którym będzie on mógł cieszyć się dobrym stanem swojego zdrowia. Nie warto jednak przeciążać swojego organizmu ćwiczeniami na siłowni czy drakońskimi dietami. Bo choć początkowo mogą one przynosić pożądane skutki, to w dłuższej perspektywie mogą być źródłem pogorszenia stanu zdrowia. Lwy powinny się skupić na rozwoju swojej duchowości. Jeszcze raz przemyśleć swoje życie i znaleźć na nowo sens życia. W czasie, kiedy wszystko wokół Lwa będzie wirowało w szalonym pędzie odnalezienie sposobu na osiągnięcie harmonii duszy będzie kluczem do realizacji zaplanowanych celów.