Horoskop roczny – Ryby

Przed Rybami wyjątkowo tajemniczy i wieloznaczny rok. Nie wszystko będzie jasne, a wiele oczywistych do tej pory spraw nagle znajdzie się za mgłą niedomówień.

Jednak osoby urodzone pod znakiem Ryb, dzięki pomocy potężnego Marsa będą w stanie idealnie odnaleźć się w tej nieco mętnej wodzie. Wykorzystując posiadane już doświadczenie po raz kolejny wyjdą obronną ręka z sytuacji, które dla wielu wydawały się beznadziejne. Będzie to możliwe dzięki ukrytym na co dzień zdolnościom twórczym i wrodzonemu instynktowi. Początkowe problemy z orientacją w sytuacji przerodzą się ostatecznie w osobisty rozwój Ryb.

Ryby muszą uważać, by nie popaść w sidła swojej emocjonalności i nie stracić kontaktu z rzeczywistością. Empatyczna natura może sprawiać, że niejasna sytuacja wokół będzie odbijała się na ich samopoczuciu. Ryby powinny jednak odrzucić swoją wrodzoną sentymentalności i starać się podążać wraz z prądem wydarzeń. Wszelkie poważne decyzje powinny być podejmowane wyłącznie w oparciu o to, co jest pewne. Ryby muszą wyłączyć wrodzone marzycielstwo i wykorzystać zdolności do chłodnej oceny sytuacji. Dzięki temu, możliwym stanie się rozpoczęcie wieloletniego okresu, w którym marzenia będą stawać się rzeczywistością.

Życie zawodowe Ryby.

Uznanie i pozycja, jaką udało się osiągnąć Rybom w roku 2016 będą teraz przynosić dalsze, pozytywne efekty. Szacunek ze strony przełożonych i przyjazna atmosfera w pracy mogą jednak działać usypiająco na ambicję. Dlatego Ryby pomimo braku nacisków, powinny umieć zmobilizować same siebie do tego, by pracować wydajniej i rzetelniej. Warto także korzystać z każdej nadarzającej się możliwości do tego, by podnosić swoje kompetencje. Szkolenia czy lektura branżowej prasy będą przynosić zaskakujące efekty.

Życie uczuciowe i rodzina Ryby.

Przed Rybami rok wyjątkowej namiętności. Uczucia będą pojawiać się i znikać w bardzo dynamicznym tempie. Dla Ryb singli będzie to okres, w którym będą one przyciągały bardzo wiele osób. Będzie można wręcz odnieść wrażenie, że jest ich zbyt wiele. Nie mniej jednak efektem tych, często ognistych, znajomości będzie znalezienie prawdziwej miłości.

Dla Ryb, które są już stałych związkach gwiazdy przewidują możliwość wystąpienia ryzyka romansu lub niepotrzebnego konfliktu. Jednak sentymentalna emocjonalność Ryb oraz wsparcie ciał astralnych pozwoli na obronienie prawdziwej miłości przed zakusami złego losu.

Dla Ryb, które założyły rodzinę nadchodzący rok będzie okresem próby. To, co dotychczas było tylko czasami wypominane może stać się poważnym problemem w kontaktach z najbliższymi. Warto zatem na nowo spojrzeć na swoje relacje tak z dziećmi, jak i rodzicami czy rodzeństwem. Wystarczy częściej do nich dzwonić, by móc zachować właściwy stopień bliskości. Życie rodzinne może kwitnąć o ile Ryby będą o nie dbać.

Finanse Ryby.

Finanse Ryb w całym roku będą wymagały nieco większej uwagi. Nagłe zwiększenie dochodów, jakie może mieć miejsc w pierwszych sześciu miesiącach nie powinno prowadzić do wzrostu wydatków, a do powstania odpowiednich oszczędności. Dlatego też wszelkie decyzje dotyczące poważnych zakupów należy podejmować po dłuższym namyśle, a najlepiej po konsultacji z najbliższymi. Koniec roku może przynieść Rybom dodatkowy, nagły przypływ pieniędzy pochodzących ze spadku lub odszkodowania.

Zdrowie Ryby.

Siły potężnego Marsa będą miały pozytywny wpływ na zdrowie Ryb. Będą one czuły przypływy energii i chęci do życia. Nie zmienia to jednak tego, że Ryby powinny zacząć o siebie dbać. Pora zmienić dietę i na nowo wykorzystywać karnet na siłownię. Nie można przez cały czas polegać tylko na ciałach astralnych. Zmiany w nawykach żywieniowych i więcej ruchu powolną na zachowanie świetnej formy przez długie lata.