Horoskop roczny – Byk

Już od pierwszych dni roku Byki będą czuły, jak zaczyna wypełniać je pozytywna energia i poczucie własnej wartości. Będzie to doskonały czas, by korzystać z nadarzających się okazji. Los będzie sprzyjający i wszystkie karty będą w rękach samych Byków.

Poczucie własnej wartości tym razem nie będzie zwodnicze, a dokładnie oddające prawdziwe możliwości. Byki, które dobrze wyczują nadarzające się okazje, będą musiały się liczyć z tym, że poskutkuje to ogromną ilością pracy. Jednak każda chwila spędzona na tym, by osiągnąć założony wcześniej cel przyniesie spore korzyści.

Planety, które w szczególny sposób będą wpływały na Byki w roku to Mars, Wenus i Merkury. Ta mieszanka będzie wywoływała przypływy energii życiowej przecinane chwilowymi załamaniami dobrej passy nie prowadzącymi jednak do złych skutków.  Na końcu Byk zawsze postawi na swoim, a każda drobna porażka będzie tylko nieistotną przeszkodą na drodze do zwycięstwa.

W całym roku Byki muszą zwracać uwagę na to, by skupiać się na dążeniu do obranych wcześniej celów.  Złośliwy los może bowiem podsuwać im szereg pokus, które mogą prowadzić do bardzo złych efektów. Dlatego tak ważne jest by szukać tego, co dobre i może stanowić fundament dla budowania wokół siebie pozytywnych relacji.

Życie zawodowe Byka.

Przepełnione pozytywną energią Byki mogą liczyć, że gwiazdy będą sprzyjały ich karierze zawodowej. Mogą jednak występować kłopoty, które będą efektem zawiści ze strony niektórych współpracowników. Byki muszą pamiętać, by nie brać cudzych frustracji nazbyt poważnie i skupić się na solidnym wykonywaniu swoich obowiązków. Profesjonalizm i chłodna kalkulacja będą najsilniejszą bronią Byka wobec kompleksów i zawiści innych ludzi. Dzięki tak przyjętej taktyce, wraz ze zbliżaniem się końca roku Byki mogą liczyć na awans.

Życie uczuciowe i rodzina Byka

W sferze uczuć rok ten, będzie dla Byków okresem zdecydowanych i ostatecznych decyzji. Zarówno dla osób będących w stałych związkach, jak i singli będzie to czas, w którym wszelkie wcześniejsze wątpliwości pójdą w kąt i wszystko stanie się oczywiste. Szczególne nasycenie zdarzeń o charakterze emocjonalnym będzie miało miejsce w końcówce roku. Namiętność będzie wtedy wyjątkowo silnie wpływała na Byka, co może skłaniać go do raptownych decyzji. Warto zatem wsłuchać się w swoje serce i podążać za własnym instynktem.

Przed Bykami posiadającymi rodziny pojawia się wizja, iż nadchodzący rok będzie pełen drobnych trudności. Remonty, zmiany miejsca zamieszkania czy też rozstrzyganie kwestii majątkowych mogą być dominującymi wydarzeniami. Jednak w sferze emocjonalnej rodzina będzie miejscem, gdzie Byk odnajdzie spokój i siłę do dalszych działań.

Finanse Byka.

Byki nie muszą obawiać się o swoje finanse, przynajmniej jeżeli chodzi o ten rok. Chcąc jednak cieszyć się z dobrej sytuacji finansowej przez cały rok, warto już w pierwszym kwartale wykonać kilka rozsądnych ruchów. Obcięcie zbędnych wydatków oraz mądre zainwestowanie środków pozwoli nie tylko na osiągnięcie zysków ale także na zabezpieczenie sytuacji finansowej w możliwie gorszym okresie końca roku.

Zdrowie Byka.

Pod względem zdrowia rok będzie dla Byka podzielony na równe dwie połowy. W pierwszych miesiącach roku siły witalne będą sprawiały, że kondycja Byka będzie wręcz zdumiewająca. Warto wykorzystać ten okres i dodatkowo się wzmocnić przed nadchodzącą drugą połową roku. Wtedy to, Byki mogą odczuwać zmęczenie, które może odbijać się na ich zdrowiu.