Horoskop roczny – Rak

Przed Rakami wyjątkowo ciekawy rok. Otwierają się intrygujące możliwości, pojawią się nowe wyzwania ale na końcu tej drogi wyraźne rysuje się sukces. Raki powinny odrzucić opory przed tym, by korzystać ze swoim talentów. Koniec z kalkulacją i zimnym wyrachowaniem. Raki powinny rzucić się w wir działań i przeć przed siebie. Dzięki silnemu wpływowi Marsa, możliwe będzie pokonanie wszelkich niedogodności. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość i uparcie dążyć do swojego celu.

Raki powinni jednak cały czas uważać i bacznie przyglądać się temu, czy nie tracą równowagi pomiędzy życiem rodzinnymi i zawodowym. Może być to bowiem źródłem wielu niepokojów i niepotrzebnych napięć. Co ważne, to właśnie na Rakach będzie ciążyła odpowiedzialność za to, by spokój w relacjach rodzinnych nie ulegał zmąceniu.

Życie zawodowe Raka.

Przed Rakami rok wyjątkowo ambitnych zadań i wielu ciekawych zleceń. Trzeba przygotować się na to, by skutecznie kierować swoją energię i, jeżeli to możliwe, skutecznie motywować kolegów z zespołu do lepszej pracy. Raki powinny się przygotować na to, że nie wszyscy wokół będą mu sprzyjali. Dzięki spokojowi i wrodzonej przezorności Raki mogą liczyć na to, że wszelkie rzucane im pod nogi kłody będą tylko nieskutecznymi złośliwościami. Trzeba skupić się na rzeczach ważnych i nie zwracać uwagi na cudze uszczypliwości.

Życie uczuciowe i rodzina Raka.

Raki cały rok będą mogły uważać za wyjątkowo udany pod względem rozwoju ich związków. Życie uczuciowe będzie kwitło i pozwalało cieszyć się codziennością przy boku ukochanej osoby. Raki powinny jednak być czujne. Wpływ ciał astralnych może wzbudzać chęć ulegania zmysłowym pokusom. Unikanie pułapek losu pozwoli na skuteczne rozwijanie swojej emocjonalności w ramach związków. Szczególnie uważni muszą być mężczyźni spod znaku Raka. To oni będą szczególnie podatni na romanse i przelotne przygody. Gwiazdy pokazują, że każda zdrada wyjdzie na jaw i nim minie rok wszystkie grzechy będą ujawnione.

Naturalne predyspozycje Raków do tego, by spędzać czas z rodziną będą w danym roku poddane nie lada próbie. Wpływ Wenus będzie wprowadzał zamieszania w relacje z bliskimi, co może skutkować poważnymi kłótniami. Dodatkowo Raki będą poszukiwały wewnętrznego rozwoju i odpowiedzi na egzystencjalne pytania. To może odsuwać od rodziny i jej problemów. Chcąc utrzymać rodzinną harmonię Raki będą musiały włożyć wiele wysiłku, którego owoce pojawią się dopiero na koniec roku.

Finanse Raka.

W tym roku Raki będą zbierały owoce inwestycji poczynionych w latach poprzednich. Możliwe jest także pojawienie nagłego przypływu gotówki ze źródła, z którego nikt się tego nie spodziewa. Rakom będzie sprzyjać fortuna, jednak ważne jest by nie popadać w przesadę i próbować chwycić więcej niż jest się w stanie udźwignąć. Cierpliwość i chłodna kalkulacja pozwolą osiągnąć o wiele lepsze efekty niż nagłe i podejrzanie atrakcyjne możliwości.

Zdrowie Raka.

Zdrowie Raka nie będzie jego największym problemem. Przez niemal całe dwanaście miesięcy kondycja i samopoczucie psychiczne będą mu sprzyjać. Raki powinny wykorzystać ten okres by dodatkowo poprawić stan swojego organizmu. Zmiana nawyków żywieniowych, zerwanie z nałogami czy wykorzystanie w końcu karnetu na siłownię lub basen pozwoli uchronić się przed poważnymi problemami zdrowotnymi na wiele lat. Koniec roku może przynieść Rakowi niewielkie zawirowania w kwestiach zdrowia. Niewielkie infekcje nie będą jednak poważnym zagrożeniem dla zdrowia Raka.