„Sanatorium Miłości” – nowy program TVP1 z seniorami w rolach głównych

Sanatorium miłości
Sanatorium miłości

Telewizja Polska poinformowała o rozpoczęciu castingów do swojego nowego programu pt. Sanatorium miłości, którego bohaterami będą seniorzy pragnący odmienić swoje życie. Program poprowadzi Marta Manowska, znana z hitu TVP1 Rolnik szuka żony.

Sanatorium miłości – nowy program

Według zapowiedzi nadawcy Sanatorium miłości w ciepły i otwarty sposób będzie pokazywać, że jesień życia może być barwna, żywa i pełna uczuć. Uczestnicy programu spotkają się w jednym z polskich uzdrowisk. W trakcie pobytu będą mieli okazję odmienić swoje życie, poznać innych ludzi, a może nawet partnera.

W reality show połączonym z dokumentalną formą nie zabraknie także tematyki obyczajowej, zagadnień zdrowotnych, poradnikowych oraz edukacyjnych. Program ma przeciwstawić się dyskryminowaniu osób starszych, podkreślając ich godność i wartość bez względu na wiek.  Seniorzy, którzy chcą wziąć udział w programie, mogą wysłać zgłoszenie zawierające zdjęcie oraz numer telefonu na adres: sanatoriummilosci@tvp.pl!

Data emisji

Pierwszy sezon programu Sanatorium miłości ma liczyć 10 odcinków, a jego emisja jest planowana na okres od stycznia do marca 2019 roku w stacji TVP1 w niedzielne wieczory – w tym samym paśmie, w którym prezentowany jest obecnie program „Rolnik szuka żony”.