Sanatorium Miłości – uczestnicy programu

Sanatorium miłości - uczestnicy

Nowe oblicze reality show. Poznaj jego wyjątkowych bohaterów.

Świetna zabawa, szaleństwo, przyjaźń i miłość, wcale nie są zarezerwowane wyłącznie dla młodych. Dlaczego w naszym kraju panuje absurdalny stereotyp staruszka, który twierdzi, że jego w życiu już nic nie czeka? Kto miałby wyznaczyć tę magiczną granicę, po której przekroczeniu człowiek przestaje czuć, marzyć i cieszyć się pełnią życia? Wraz z wiekiem zmieniają się nasze poglądy i potrzeby, ale one nie znikają i nie powinny być tłumione. Z takiego założenia wyszli twórcy nowego programu „Sanatorium miłości”.

Opinie o pierwszym odcinku

Dnia 20 stycznia miała miejsce premiera pierwszego odcinka programu „Sanatorium miłości”. Wiemy już, że spotkał się on z bardzo pozytywnymi reakcjami widzów. Wbrew pozorom, uczestnicy w wieku 60+ w niczym nie przypominają nieśmiałych staruszków z kolejki po pietruszkę. Zaskoczyli oni wszystkich swoją niesamowitą energią, charyzmą i optymizmem. Znane dotąd reality show zwykle pokazywały znacznie młodszych bohaterów, jednak starsi, jak się okazało, wcale nie muszą być mniej interesujący.

Z internetowych opinii wynika, że grupa docelowa widzów (55+) zostanie mocno zasilona również przez znacznie młodszą publiczność. Jest to doskonała okazja do tego, by uwrażliwić osoby młode na potrzeby starszych.

Uczestnicy programu „Sanatorium miłości”

W programie bierze udział 12 seniorów, 6 kobiet i 6 mężczyzn po 60 r.ż. Zostały one wyłonione na drodze castingu. Jeśli nie widziałeś pierwszego odcinka, poznaj uczestników.

Panie:

 • Janina Busk (62 l.) – niezwykle energiczna i spontaniczna podróżniczka z Torunia.
 • Małgorzata Zimmer (62 l.) – miłośniczka latania szybowcem, strzelectwa i tańca z Nadarzyna.
 • Walentyna Kozioł (66 l.) – mieszkająca w Mikołowie pasjonatka projektowania, szycia i prowadzenia ogrodu.
 • Joanna Tunney (63 l.) z Nowego Dworu Mazowieckiego. Kocha sport, książki (czytać, a także pisać), w wolnych chwilach odświeża stare meble.
 • Wiesława Kwiatek (65 l.) – Warszawianka, która marzy o partnerze na resztę życia. Realizuje się w kuchni, a od niedawna również na planie filmowym.
 • Teresa Wąsowicz (61 l.) z Gorzowa Wielkopolskiego. Jej miłością są góry i taniec. Szuka partnera, z którym będzie mogła realizować swoje pasje.

Panowie:

 • Marek Jarosz (65 l.) – mieszkaniec Józefowa, kocha sport, jest bardzo aktywny. 3 lata temu pochował żonę po 40 latach małżeństwa.
 • Cezary Mocek (66 l.) – romantyk z Łodzi. Uwielbia tańczyć i słuchać rocka. Marzy o kobiecie z długimi włosami i w zwiewnej sukience.
 • Ryszard Kruszelnicki (71 l.) – świdniczanin, którego pasją jest kolarstwo szosowe. Jest wdowcem i ma 2 córki.
 • Lesław Sierakowski (71 l.) z Zielonej Góry – po nieszczęśliwym wypadku docenia każdą chwilę swojego życia. Uprawia sporty, gra na organkach.
 • Krzysztof Rottbard (62 l.) – podróżnik z Warszawy. Kiedyś pasjonowały go polowania, dziś handluje antykami.
 • Ryszard Lasota (65 l.) – ekonomista z poczuciem humoru. Mieszka w Warszawie, jeździ na łyżwach, nartach i dobrze gotuje.

Nie przegap kolejnych odcinków

Akcja programu zapowiada się naprawdę ciekawie. Bohaterowie wiedzą czego chcą i mają świadomość mijającego czasu. Korzystają więc z nowej przygody jaką jest pobyt w Ustroniu. Jak rozwiną się relacje między nimi? Czy stworzą się pary i czy będą one miały szansę przetrwać w ich życiu prywatnym?