Szukasz prezentu dla męża? Przedstawiamy nasze pomysły!

Szukasz prezentu dla męża? Przedstawiamy nasze pomysły!

Prezent dla ukochanej osoby to z jednej strony bardzo proste zadanie, a z drugiej stresujące. Znasz przecież swojego męża jak nikt inny, ale nie zawsze czytasz mu w myślach. Jest jednak coś, co zawsze sprawi mężowi przyjemność – to wyjątkowe przeżycia. Niektórzy sięgają po te ekstremalne, inni cenią komfort i relaks. Sprawdź, co możesz dać swojemu mężowi!

Jaki prezent dla męża wybrać?

Dawanie innym sprawia sporą przyjemność, a zwłaszcza wtedy, gdy mowa o najbliższej osobie. Co możesz podarować mężowi w szczególnym dla Niego dniu? Butelka ulubionego trunku, brakujące narzędzia do garażu, gadżet do samochodu a może wyjątkowe emocje? Prezent dla męża w formie przeżyć sprawi się w tym przypadku rewelacyjnie. Dlaczego? Bo emocje pamiętamy o wiele dłużej niż tylko same rzeczy. Z czasem coś może się zepsuć, a nawet przeszkadzać. Jednak wspomnienia z wyjątkowych chwil spędzonych wspólnie pozostają na bardzo długo.

Relaksacyjny masaż dla dwojga

Chyba nie zostawisz swojego męża samego w salonie masażu, prawda? Upominek w formie wspólnego seansu relaksacyjnego to świetny początek do romantycznego wieczoru. Podczas trwania masażu Twój mąż doceni leczniczy i odprężający dotyk, dzięki któremu pozbędzie się zgromadzonego w mięśniach stresu, zapomni o bólach karku i kręgosłupa i zrelaksuje się przy muzyce w Twoim towarzystwie. Oczywiście masaż może być w formie prezentu dla jednej osoby, ale będzie Wam razem o wiele lepiej, gdy odbędziecie go wspólnie.

Mnóstwo emocji podczas strzelania

Czy Twój mąż lubi militaria? Jeśli z entuzjazmem wypowiada się na temat survival’u czy bushcraft’u to na pewno zachwyci go również wizyta na profesjonalnej strzelnicy. Taki prezent dla męża to świetna okazja do tego, by rozładował nie tylko magazynek, ale też samego siebie. Podczas odbywania atrakcji mąż otrzyma broń, tarczę, sprzęt ochronny, opiekę instruktora i oczywiście to, co najważniejsze – naboje. Pamiętaj jedynie, że tego rodzaju atrakcja wymaga pełnej sprawności fizycznej.

Zmierzcie niebo we dwoje

Kolejny pomysł na prezent dla męża i dla Ciebie! Wspólny lot balonem nad miastem to fantastyczna okazja do spędzenia czasu w towarzystwie natury. Możecie bez skrępowania cieszyć się tą chwilą w najlepsze. Jeśli Twój mąż ceni sobie przyrodę, lubi wysokość i poczucie wolności, lot balonem to coś dla Niego. Masz wątpliwości, czy sama dasz radę z Nim polecieć? Nie martw się, Twój mąż na pewno się Tobą zaopiekuje! Te chwile zapiszą się na zawsze w Waszych wspomnieniach.

Ekstremalne przeżycia dla mężczyzny

Są faceci, których nie zadowala mniejsza ilość emocji – potrzebują ich w maksymalnej dawce. Czy Twój mąż również? Jeśli tak, wręcz mu zaproszenie na przejażdżkę sportowym autem ulicami miasta. Ponad 500 koni mechanicznych i piorunujące przyspieszenie zapewniają niezapomniane wrażenia. A jeśli to nadal zbyt mało, dobrym pomysłem może być skok ze spadochronem. Oczywiście za pierwszym razem jest on organizowany w tandemie. To jednak nie zmienia faktu, że skydiving jest absolutnym hitem wśród mocnych przeżyć!

Teraz już wiesz, co podarować swojemu mężowi. Udanej zabawy!