Najciekawsze seriale do obejrzenia w serwisie Player

Player - najlepsze seriale

Czasy, gdy na kolejny odcinek ulubionego serialu trzeba było cierpliwie czekać cały tydzień minęły bezpowrotnie. Obecnie większość seriali telewizyjnych udostępniana jest również na rozmaitych platformach internetowych, zwanych serwisami VOD. Opisywaliśmy już największy globalny serwis Netflix i jego ofertę najciekawszych seriali, a w tym artykule przyjrzymy się polskiemu portalowi Player, który należy stacji telewizyjnej TVN. 

Na jakich zasadach działa Player?

Rozpoczynając korzystanie z Playera warto utworzyć swoje konto. Jeśli korzystamy z Facebooka, to możemy logować się za pomocą Facebooka, co przyspiesza i ułatwia cały proces. Oferta serwisu Player obejmuje zarówno produkcje macierzystej stacji TVN, ale również wiele uznanych, zagranicznych seriali. Niektóre z nich dostępne są całkowicie za darmo – wystarczy obejrzeć kilka reklam przed odtworzeniem odcinka serialu. Dostęp do innych jest płatny, ale nie są to wysokie koszty – np. dostęp do wielu ciekawych seriali stacji HBO kosztuje jedynie 25 zł za miesiąc.

Stare, nowe i najnowsze seriale TVN

Z racji przynależności do Grupy TVN w serwisie Player znajdą Państwo większość najpopularniejszych seriali, które stacja ta emitowała na przestrzeni ostatnich 20 lat. A więc jeśli ktoś przegapił jakiś ciekawy serial lub chciałby wrócić do ulubionych bohaterów sprzed lat, to dzięki Playerowi ma teraz taką możliwość.  W bibliotece Playera znaleźć można takie kultowe seriale TVN jak chociażby: „Magda M.„; „Kasia i Tomek„;  „Camera Cafe„, „39 i pół” czy „Brzydula„. Oczywiście na bieżąco dodawane są też odcinki nowych produkcji, takich jak: „Chyłka„, „Diagnoza„, „Prawo Agaty” czy „Kod genetyczny„.  Widzowie śledzący skomplikowane losy bohaterów codziennej telenoweli „Na Wspólnej” również mogą na Playerze obejrzeć odcinki, które przegapili w telewizji.

Dalsze losy bohaterów „Mody na sukces”

Wśród licznych propozycji serialowych dostępnych w serwisie Player znajdziemy też kultową amerykańską operę mydlaną pt. „Moda na sukces„, która w Polsce emitowana była od lat 90-tych w TVP1. Jednak jakiś czas temu publiczny nadawca zrezygnował z dalszego pokazywania tego serialu. Obecnie dalsze losy Brooke, Erica, Ridge’a i pozostałych członków rodu Forresterów można śledzić na Player, gdzie regularnie pojawiają się nowe odcinki tej popularnej na całym świecie telenoweli.

Najciekawsze seriale zagraniczne na Player.pl

Jednym z najgłośniejszych i najczęściej nagradzanych amerykańskich seriali ostatnich lat jest niewątpliwie „Opowieść Podręcznej„, której I sezon jest adaptacją słynnej powieści Margaret Atwood pod tym samym tytułem.  Trzy sezony, czyli aż 30 odcinków tego serialu dostępne są w płatnym pakiecie Player HBO, którego koszt wynosi 25 zł za 30 dni dostępu.

Widzowie, którzy lubią seriale historyczne, z pewnością docenią dostępny w Player miniserial „Katarzyna Wielka„. Pokazuje on panowanie i osobiste perypetie sercowe cesarzowej Rosji Katarzyny II Wielkiej. W jej rolę wciela się wybitna brytyjska aktorka Helen Mirren, która wcześniej za rolę królowej Elżbiety II w filmie „Królowa” zdobyła Oscara. Czteroodcinkowy serial skupia się na końcówce panowania Katarzyny i jej płomiennym romansie z Grigorijem Potiomkinem.

Mamy też propozycję dla fanów komedii – amerykański serial „Współczesna rodzina” to aż 11 sezonów i 250 odcinków dostępnych na Player.pl. Produkcja serialu trwała od 2009 roku i zakończyła się w kwietniu 2020 roku, nieprzerwanie ciesząc się dużym uznaniem widzów na całym świecie. Zabawne perypetie niekonwencjonalnej rodziny zamieszkującej przedmieścia Los Angeles z pewnością poprawią humor i wywołają niejeden uśmiech!

Na koniec mamy dla Państwa także nieco ambitniejszą propozycję – serial stworzony i wyreżyserowany przez nagrodzonego Oscarem, wybitnego włoskiego twórcę Paolo Sorrentino pt. „Młody Papież” oraz jego kontynuację pt. „Nowy Papież„. Reżyser zagląda za kulisy Watykanu i pokazuje fikcyjną historię amerykańskiego biskupa Lenny’ego Belardo. Belardo (w tej roli Jude Law) zostaje wybrany pierwszym amerykańskim papieżem w historii Kościoła. Przyjmuje imię Piusa XIII i rozpoczyna zaskakujący pontyfikat, którego celem ma być odnowa Kościoła.  Obie serie dostępne są na Player po wykupieniu dostępu za 25 zł.