Komedia „Teściowie 2” w jesiennej edycji KINA DLA SENIORA

Film „Teściowie” odnosił duże sukcesy w polskich kinach w 2021 roku, a widzowie i krytycy chwalili grę aktorów i sporą dawkę humoru na poziomie. Była to udana adaptacja nagradzanej sztuki teatralnej „Wstyd” Marka Modzelewskiego o ślubie, który w ostatniej chwili został odwołany oraz dwóch rodzinach młodej pary próbujących zachować twarz na weselu, którego nie sposób już odwołać. Rodziców niedoszłego pana młodego (Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński) i rodziców niedoszłej panny młodej (Izabela Kuna i Adam Woronowicz) różni bowiem wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust.  Tymczasem 15 września 2023 roku do polskich kin trafił film „Teściowie 2”, w którym znani nam już bohaterowie powracają, bo młodzi znów postanowili się hajtnąć, ale tym razem uroczystość ma odbyć się na plaży w ekskluzywnym nadmorskim kurorcie…

Już 3 dni po premierze kinowej „Teściowie 2” mogą się pochwalić wysoką frekwencją w kinach. Dystrybutor NEXT FILM ujawnił, że do 18.09.2023 film „Teściowie 2″w kinach obejrzało 130 000 widzów, co jest niemal dwukrotnie lepszym wynikiem niż ten osiągnięty po 3 dniach przez pierwszą część. Biorąc pod uwagę ten pozytywny odbiór widzów zdecydowaliśmy więc, by to właśnie film „Teściowie 2” zaproponować Państwu w jesiennej edycji KINA DLA SENIORA.  Mamy nadzieję, że przypadnie on Państwu do gustu i wprawi wszystkich w dobry nastrój.  A czy tym razem ślub dojdzie do skutku przekonają się Państwo w kinie.

Nasza cykliczna akcja KINO DLA SENIORA – skierowana do osób, które ukończyły 60 lat – powraca już w październiku. Zapraszamy Państwa na dwa bezpłatne seanse kinowe w Warszawie i Krakowie, na których zaprezentujemy komedię ”Teściowie 2″.

Plan jesiennej edycji KINA DLA SENIORA wygląda następująco:

  • WARSZAWA, 10 października (wtorek), godz. 13:00 – Kino Luna, ul. Marszałkowska 28

  • KRAKÓW, 12 października (czwartek), godz. 13:00
    – Kino Mikro, ul. Lea 5

Liczba miejsc na naszych bezpłatnych seansach jest ograniczona. Dlatego należy wcześniej dokonać telefonicznej rezerwacji miejsc dzwoniąc na naszą infolinię (pracujemy w dni robocze w godz. 9:00 – 17:00, koszt połączenia wg taryfy operatora).

ZAPRASZAMY DO REZERWOWANIA MIEJSC!

TEL. 801 005 801   lub   530 000 344

Poniżej mogą Państwo zobaczyć zwiastun filmu „Teściowie 2”.